Orion OD4010-24HSS ventilator
Artikelnummer:
OD4010-24HSS
Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H Gesealde Mof 7,0 CFM (0,196m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,79
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD4010-24HSS |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 7,0 CFM (0,196m³/min) |
| Lawaai: | 25,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.45 W |
| RPM: | 4800 TPM |
| Breedte: | 10,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD4010 |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,200 in H2O (49,8 Pa) |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X10,5MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H Gesealde Mof 7,0 CFM (0,196m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.090A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 45°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
25,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-24HSS fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.