Orion OD4010-24HB ventilator
Artikelnummer:
OD4010-24HB
Orion Ventilatoren OD4010-24HB DC Vierkante 24V 0.09A 40x40x10mm 7CFM 25dBA 6000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,35
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD4010-24HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 9,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.09 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 33,4 dBA |
| Vermogen: | 2.16 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 8000 TPM |
| Serie: | OD4010-serie |
| Grootte: | 1,6 x 0,4 (40 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,2 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,05 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33,4 dBA |
| Luchtstroom |
9,2 CFM |
| Stroom |
2.16 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
6000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-24HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.