Orion OD4010-12HB01A ventilator
Artikelnummer:
OD4010-12HB01A
Orion Ventilatoren OD4010-12HB01A DC-ventilator vierkant 12V 6000RPM kogellager draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD4010-12HB01A |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 9,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.08 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 33,4 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 8000 TPM |
| Serie: | OD4010-serie |
| Speciale kenmerken: | Open Collector Tach-uitgang |
| Grootte: | 1,6 x 0,4 (40 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,2 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,05 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33,4 dBA |
| Luchtstroom |
9,2 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
6000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-12HB01A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.