Orion OD4010-05MS02A ventilator
Artikelnummer:
OD4010-05MS02A
Fan Tubeaxial 5VDC Square – 40mm L x 40mm H Sleeve 7.2 CFM (0.202m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD4010-05MS02A |
| Lawaai: | 26,3dB |
| Luchtstroom: | 7,2 CFM (0,202m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 10,50 mm |
| Statische druk: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, vergrendelde rotorsensor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | 0,441 lb (200,00 g) |
| Serie: | OD4010 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 4 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 5VDC Square – 40mm L x 40mm H Sleeve 7.2 CFM (0.202m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
26,3dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-05MS02A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.