Orion OD3010-12LLSS01A ventilator
Artikelnummer:
OD3010-12LLSS01A
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Sealed Sleeve 3.5 CFM (0.098m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD3010-12LLSS01A |
| Lawaai: | 25,0dB |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (0,098m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 7000 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Breedte: | 10,20 mm |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD3010 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 17 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Sealed Sleeve 3.5 CFM (0.098m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
25,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD3010-12LLSS01A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.