Orion OD3010-12HSS10A ventilator
Artikelnummer:
OD3010-12HSS10A
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Sealed Sleeve 5.0 CFM (0.140m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD3010-12HSS10A |
| Lawaai: | 32,0dB |
| Luchtstroom: | 5,0 CFM (0,140m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 11000 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Breedte: | 10,20 mm |
| Statische druk: | 0,200 in H2O (49,8 Pa) |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD3010 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 17 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Sealed Sleeve 5.0 CFM (0.140m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
32,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD3010-12HSS10A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.