Orion OD3010-05HB01A ventilator
Artikelnummer:
OD3010-05HB01A
Fan Tubeaxial 5VDC Square – 30mm L x 30mm H Ball 5.0 CFM (0.140m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD3010-05HB01A |
| Lawaai: | 30,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 5,0 CFM (0,140m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 11000 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Breedte: | 10,20 mm |
| Statische druk: | 0,210 in H2O (52,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD3010 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.210A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 5VDC Square – 30mm L x 30mm H Ball 5.0 CFM (0.140m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
30,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD3010-05HB01A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.