Orion OD280AN-48LB ventilator
Artikelnummer:
OD280AN-48LB
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 280mm L x 280mm H Bal 870,0 CFM (24,36m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$205,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD280AN-48LB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 870,0 CFM (24,36m³/min) |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 27 W |
| RPM: | 1800 RPM |
| Breedte: | 89,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD280 |
| Afmetingen: | Vierkant - 280mm L x 280mm H |
| Statische druk: | 0,550 in H2O (137,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 280X89MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 280mm L x 280mm H Bal 870,0 CFM (24,36m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 55 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 85000 uur @ 35°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD280AN-48LB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.