Orion Fans OD280-12HB fan
Artikelnummer:
OD280-12HB
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 280mm L x 280mm H Ball 1200.0 CFM (33.60m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD280-12HB |
| Lawaai: | 72,0dB |
| Luchtstroom: | 1200,0 CFM (33,60m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2550 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Afmetingen: | Vierkant - 280mm L x 280mm H |
| Breedte: | 89,00mm |
| Statische druk: | 0,900 in H2O (224,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD280 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 13.5VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Thermoplastic, Fiberglass Reinforced |
| Levensduur @ Temp: | 85000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 280mm L x 280mm H Ball 1200.0 CFM (33.60m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
72,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion Fans OD280-12HB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.