Orion OD254AP-48LB ventilator
Artikelnummer:
OD254AP-48LB
Ronde ventilator Tubeaxial 48VDC - 254mm Dia Bal 550.0 CFM (15.40m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$106,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD254AP-48LB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 550,0 CFM (15,40m³/min) |
| Lawaai: | 39,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 24 W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Breedte: | 89,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD254AP |
| Afmetingen: | Rond - 254mm Dia |
| Statische druk: | 0,370 in H2O (92,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 48V 254X89MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 48VDC - 254mm Dia Bal 550.0 CFM (15.40m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.480A |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 52 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 35°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
39,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD254AP-48LB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.