Orion OD254AP-24MB ventilator
Artikelnummer:
OD254AP-24MB
Orion Ventilatoren OD254AP-24MB DC Ventilator Vierkant 24V 254x89m Rond 690CFM 24W 47dBA 2000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$145,55
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD254AP-24MB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 690 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 0.97 A |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 47,4 dBA |
| Vermogen: | 24 W |
| RPM: | 2000 TPM |
| Serie: | OD254AP-serie |
| Grootte: | 10 x 3,5 (254 x 89) In. (mm) |
| Snelheid: | 2000 TPM |
| Statische druk: | 0,58 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,4 dBA |
| Luchtstroom |
690 CFM |
| Stroom |
24 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD254AP-24MB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.