Orion OD254AP-24HTBIP68 ventilator
Artikelnummer:
OD254AP-24HTBIP68
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 254mm Dia Ball 830.0 CFM (23.24m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$111,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD254AP-24HTBIP68 |
| Lawaai: | 62,1 dB(A) |
| Luchtstroom: | 830,0 CFM (23,24m³/min) |
| Vermogen (watt): | 65 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2450 RPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Rond - 254mm Dia |
| Breedte: | 89,00mm |
| Statische druk: | 0,790 in H2O (196,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD254AP-IP68 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.65A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 26 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 254mm Dia Ball 830.0 CFM (23.24m³/min) 2 Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
62,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD254AP-24HTBIP68 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.