Orion OD2510-05LB ventilator
Artikelnummer:
OD2510-05LB
Orion Ventilatoren OD2510-05LB DC Ventilator vierkant 25,5×25,5x10mm 5VDC Draden Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD2510-05LB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 5 V |
| Luchtstroom: | 1,3 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1 x 1 in ; 25 x 25 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 18,1 dBA |
| RPM: | 6300 TPM |
| Serie: | OD2510-serie |
| Statische druk: | 0,16 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Gewicht: | 0,02 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
18,1 dBA |
| Luchtstroom |
1,3 CFM |
| Spanning |
5 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD2510-05LB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.