Orion OD180APL-24HTBIP68 ventilator
Artikelnummer:
OD180APL-24HTBIP68
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 180mm L x 180mm H Bal 460,0 CFM (12,88m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$101,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD180APL-24HTBIP68 |
| Lawaai: | 63,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 460,0 CFM (12,88m³/min) |
| Vermogen (watt): | 60.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3375 TPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 180mm L x 180mm H |
| Breedte: | 65,00mm |
| Statische druk: | 1,100 in H2O (274,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD180APL-IP68 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.50A |
| Spanningsbereik: | 20 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 180mm L x 180mm H Bal 460,0 CFM (12,88m³/min) 2 Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
63,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD180APL-24HTBIP68 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.