Orion OD180APL-24HB ventilator
Artikelnummer:
OD180APL-24HB
Orion Ventilatoren OD180APL-24HB DC Ventilator vierkant 24V 0,97A 180x180x65mm 450CFM 24W 62dBA 2800RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,47
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD180APL-24HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 460 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 7,1 x 7,1 in ; 180 x 180 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,6 in ; 66 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.97 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -25 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 65,2 dBA |
| Vermogen: | 24 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 3375 TPM |
| Serie: | OD180APL-serie |
| Grootte: | 7,1 x 2,6 (180 x 65) In. (mm) |
| Snelheid: | 2800 TPM |
| Statische druk: | 1,1 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 3,2 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,2 dBA |
| Luchtstroom |
460 CFM |
| Stroom |
24 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2800 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD180APL-24HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.