Orion OD180APL-12LTB ventilator
Artikelnummer:
OD180APL-12LTB
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 180mm L x 180mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$94,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD180APL-12LTB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 300,0 CFM (8,40m³/min) |
| Lawaai: | 46,1 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 19 W |
| RPM: | 2150 TPM |
| Breedte: | 65,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD180APL |
| Afmetingen: | Vierkant - 180mm L x 180mm H |
| Statische druk: | 0,580 in H2O (144,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 12V 180 X180X65MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 180mm L x 180mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.50A |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD180APL-12LTB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.