Orion OD180APL-12LB ventilator
Artikelnummer:
OD180APL-12LB
Orion Ventilatoren OD180APL-12LB DC Vierkante ventilator 180x180x65mm 12V 300CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$77,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD180APL-12LB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 300 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 7,1 x 7,1 in ; 180 x 180 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,6 in ; 66 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 46,1 dBA |
| RPM: | 2150 TPM |
| Serie: | OD180APL-serie |
| Statische druk: | 0,58 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Gewicht: | 3,2 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46,1 dBA |
| Luchtstroom |
300 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD180APL-12LB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.