Orion OD172SAP-48HBXC ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-48HBXC
Orion Ventilatoren OD172SAP-48HBXC DC ventilator vierkant 48V 172x150x51 Obround 307CFM 67dBA 4600RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$89,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-48HBXC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 307 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 172 x 150 mm ; 6,8 x 5,9 in |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 1.2 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 67 dBA |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 4600 TPM |
| Serie: | OD172SAP-XC-serie |
| Speciale kenmerken: | Toerenteller |
| Grootte: | 6,7 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 4600 TPM |
| Statische druk: | 1,6 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 1,63 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67 dBA |
| Luchtstroom |
307 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Toerental |
4600 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-48HBXC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.