Orion OD172SAP-48HBIP69K ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-48HBIP69K
Buisasventilator 48VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$76,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-48HBIP69K |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 235,0 CFM (6,58m³/min) |
| Lawaai: | 52,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 23.5 W |
| RPM: | 3300 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD172SAP-IP69K |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,790 in H2O (196,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterbestendig, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X51MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 48VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.480A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 35°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-48HBIP69K fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.