Orion OD172SAP-24MTB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-24MTB
Orion Ventilatoren OD172SAP-24MTB DC 24V 172x150x51mm Obround 180CFM 42dBA 2500RPM Looddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$73,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-24MTB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 180 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.52 A |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 42 dBA |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 2500 TPM |
| Serie: | OD172SAP-serie |
| Grootte: | 6,7 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 2500 TPM |
| Statische druk: | 0,51 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 1,8 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
42 dBA |
| Luchtstroom |
180 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2500 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-24MTB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.