Orion OD172SAP-24HTB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-24HTB
Orion Ventilatoren OD172SAP-24HTB DC Ventilator 24V 0.97A 172x150x51mm Obround 235CFM 52dBA 3300RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$24,03
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-24HTB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 235 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.97 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 52 dBA |
| Vermogen: | 23.28 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 3200 TPM |
| Serie: | OD172SAP-serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 3300 TPM |
| Statische druk: | 0,77 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 1,8 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52 dBA |
| Luchtstroom |
235 CFM |
| Stroom |
23.28 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3300 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-24HTB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.