Orion OD172SAP-24HHTB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-24HHTB
Ventilator Tubeaxial 24VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$63,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-24HHTB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 300,0 CFM (8,40m³/min) |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 3900 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD172SAP |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,980 in H2O (244,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X51MM 24VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.10A |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-24HHTB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.