Orion OD172SAP-24HBXC ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-24HBXC
Orion Ventilatoren OD172SAP-24HBXC DC Vierkante 24V ventilator 172x150x51mm Obround 307CFM 67dBA 4600RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$40,01
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-24HBXC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 307 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 2.3 A |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 67 dBA |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 4600 TPM |
| Serie: | OD172SAP-XC-serie |
| Grootte: | 6,7 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 4600 TPM |
| Statische druk: | 1,6 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 1,63 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67 dBA |
| Luchtstroom |
307 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
4600 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-24HBXC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.