Orion OD172SAP-24HBIP69K ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-24HBIP69K
Orion Ventilatoren OD172SAP-24HBIP69K DC Ventilator IP69K 172x150x51mm 24VDC Dubbele Bal 0,97A 3300RPM 235CFM Looddraad
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$95,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-24HBIP69K |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 235 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 52 dBA |
| RPM: | 3300 TPM |
| Serie: | OD172SAP-IP69K-serie |
| Statische druk: | 0,79 In (H2O) |
| Gewicht: | 1,8 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52 dBA |
| Luchtstroom |
235 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-24HBIP69K Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.