Orion OD172SAP-24HB04 ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-24HB04
Ventilator Tubeaxial 24VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-24HB04 |
| Lawaai: | 52,0 dB |
| Luchtstroom: | 235,0 CFM (6,58m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3300 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 0,790 in H2O (196,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, thermistor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD172S |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.970A |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
52,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-24HB04 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.