Orion OD172SAP-12MTB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12MTB
Orion Ventilatoren OD172SAP-12MTB Ventilator DC 172X51mm 12V Terminals 180CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$65,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12MTB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 180 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 6,8 in ; 172 x 172 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 42 dBA |
| RPM: | 2500 TPM |
| Serie: | OD172SAP-serie |
| Statische druk: | 0,51 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Gewicht: | 1,8 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
42 dBA |
| Luchtstroom |
180 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12MTB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.