Orion OD172SAP-12MBXCIP69K ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12MBXCIP69K
Buisasventilator 12VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H Bal 263,0 CFM (7,36m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$72,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12MBXCIP69K |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 263,0 CFM (7,36m³/min) |
| Lawaai: | 57,0dB |
| Vermogen (watt): | 13.2 W |
| RPM: | 3500 TPM |
| Breedte: | 51,60 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD172SAP XC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H |
| Statische druk: | 0,820 in H2O (204,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterbestendig, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X51,6MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 12VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H Bal 263,0 CFM (7,36m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.10A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 35°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12MBXCIP69K fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.