Orion OD172SAP-12MBIP68 ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12MBIP68
Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 180,0 CFM (5,04m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12MBIP68 |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 180,0 CFM (5,04m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB |
| Vermogen (watt): | 13.2 W |
| RPM: | 2500 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD172SAP |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,510 in H2O (127,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X51MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 180,0 CFM (5,04m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.10A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 35°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12MBIP68 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.