Orion OD172SAP-12MB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12MB
Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 180,0 CFM (5,04m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$50,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12MB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 180,0 CFM (5,04m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 13.2 W |
| RPM: | 2500 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD172SAP |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,510 in H2O (127,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 12V 172X150X51MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 180,0 CFM (5,04m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.10A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12MB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.