Orion OD172SAP-12HHTB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12HHTB
Orion Ventilatoren OD172SAP-12HHTB DC 172X51mm 12V Terminals 290CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12HHTB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 290 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 6,8 in ; 172 x 172 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Serie: | OD127AP-serie |
| Beëindiging: | Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luchtstroom |
290 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12HHTB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.