Orion OD172SAP-12HHBIP68 ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12HHBIP68
Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 290,0 CFM (8,12m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$58,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12HHBIP68 |
| Lawaai: | 56,0dB |
| Luchtstroom: | 290,0 CFM (8,12m³/min) |
| Vermogen (watt): | 50.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3800 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 0,930 in H2O (231,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | 1,8 lb (800,0 g) |
| Serie: | OD172SAP |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.20A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 90000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 290,0 CFM (8,12m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
56,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12HHBIP68 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.