Orion OD172SAP-12HB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-12HB
Orion Ventilatoren OD172SAP-12HB DC ventilator vierkant 12V 172x150x51mm Obround 230CFM 52dBA 3200RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$88,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-12HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 230 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 1.9 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 52 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 3200 TPM |
| Serie: | OD172SAP-serie |
| Grootte: | 6,7 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 3200 TPM |
| Statische druk: | 0,75 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 1,8 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52 dBA |
| Luchtstroom |
230 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
3200 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-12HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.