Orion OD172AP-48HHB ventilator
Artikelnummer:
OD172AP-48HHB
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172mm Dia Ball 298.0 CFM (8.34m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$56,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172AP-48HHB |
| Lawaai: | 57,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 298,0 CFM (8,34m³/min) |
| Vermogen (watt): | 49.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 0,970 in H2O (241,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD172AP |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.03A |
| Spanningsbereik: | 40 ~ 52 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172mm Dia Ball 298.0 CFM (8.34m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
57,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172AP-48HHB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.