Orion OD172AP-24HHB ventilator
Artikelnummer:
OD172AP-24HHB
Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 172mm Dia Bal 298.0 CFM (8.34m³/min) 2 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172AP-24HHB |
| Lawaai: | 57,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 298,0 CFM (8,34m³/min) |
| Vermogen (watt): | 50.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 0,970 in H2O (241,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD172AP |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.10A |
| Spanningsbereik: | 20 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 172mm Dia Bal 298.0 CFM (8.34m³/min) 2 Draads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
57,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172AP-24HHB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.