Orion OD172AP-12HHB ventilator
Artikelnummer:
OD172AP-12HHB
Buisaxiale ventilator 12VDC Rond - 172mm Dia Bal 298.0 CFM (8.34m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$56,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172AP-12HHB |
| Lawaai: | 57,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 298,0 CFM (8,34m³/min) |
| Vermogen (watt): | 50.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 0,970 in H2O (241,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD172AP |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.20A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 12VDC Rond - 172mm Dia Bal 298.0 CFM (8.34m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
57,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172AP-12HHB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.