Orion OD127AP48HTB ventilator
Artikelnummer:
OD127AP48HTB
Orion Ventilatoren OD127AP48HTB DC Ventilator 48V 127x127x38mm 140CFM 48dBA 3450RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127AP48HTB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 140 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.28 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 48 dBA |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | OD127AP-serie |
| Grootte: | 5 x 1,5 (127 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3450 RPM |
| Statische druk: | 0,41 in H2O (102 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
48 dBA |
| Luchtstroom |
140 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Toerental |
3450 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127AP48HTB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.