Orion OD127AP-48LB ventilator
Artikelnummer:
OD127AP-48LB
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 127mm L x 127mm H Bal 86,0 CFM (2,41m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$59,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127AP-48LB |
| Lawaai: | 30,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 86,0 CFM (2,41m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 1900 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Statische druk: | 0,230 in H2O (57,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD127AP |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 44 ~ 52,8VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 35°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 127mm L x 127mm H Bal 86,0 CFM (2,41m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
30,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127AP-48LB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.