Orion OD127AP-24MB ventilator
Artikelnummer:
OD127AP-24MB
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 127mm L x 127mm H Bal 108.0 CFM (3.02m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127AP-24MB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 108,0 CFM (3,02m³/min) |
| Lawaai: | 38,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 5.5 W |
| RPM: | 2600 TPM |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD127AP |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Statische druk: | 0,330 in H2O (82,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 24V 127X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 127mm L x 127mm H Bal 108.0 CFM (3.02m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.230A |
| Spanningsbereik: | 21 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 35°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127AP-24MB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.