Orion OD127AP-12HB ventilator
Artikelnummer:
OD127AP-12HB
Orion Ventilatoren OD127AP-12HB DC Ventilator vierkant 12V 127x127x38mm 140CFM 46dBA 3200RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127AP-12HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 140 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 1.2 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 46 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 3200 TPM |
| Serie: | OD127AP-serie |
| Grootte: | 5 x 1,5 (127 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3200 TPM |
| Statische druk: | 0,41 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,93 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46 dBA |
| Luchtstroom |
140 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
3200 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127AP-12HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.