Orion OD127-48HHBXC ventilator
Artikelnummer:
OD127-48HHBXC
Orion Ventilator OD127-48HBXC DC 48V 127X38mm 193CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127-48HHBXC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 193 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Serie: | OD127-serie |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luchtstroom |
193 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127-48HHBXC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.