Orion OD127-48HB ventilator
Artikelnummer:
OD127-48HB
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 127mm L x 127mm H Bal 161,0 CFM (4,51m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127-48HB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 161,0 CFM (4,51m³/min) |
| Lawaai: | 56,0dB |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 3500 TPM |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD127 |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Statische druk: | 0,460 in H2O (114,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 127X38.5MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 127mm L x 127mm H Bal 161,0 CFM (4,51m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.340A |
| Spanningsbereik: | 22 ~ 55 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127-48HB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.