Orion OD127-24HB ventilator
Artikelnummer:
OD127-24HB
Orion Ventilatoren OD127-24HB DC Ventilator vierkant 24V 0.23A 127x127x38mm 140CFM 46dBA 3000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127-24HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 144 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.23 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 54 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 2925 TPM |
| Serie: | OD127-serie |
| Grootte: | 5 x 1,5 (127 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,37 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,82 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54 dBA |
| Luchtstroom |
144 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127-24HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.