Orion OD127-12LB ventilator
Artikelnummer:
OD127-12LB
Vierkante ventilatorbuis 12VDC - 127mm L x 127mm H Bal 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127-12LB |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | OD127 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 14 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilatorbuis 12VDC - 127mm L x 127mm H Bal 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127-12LB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.