Orion OD1238AP-48MTB ventilator
Artikelnummer:
OD1238AP-48MTB
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 118,0 CFM (3,30m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1238AP-48MTB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 118,0 CFM (3,30m³/min) |
| Lawaai: | 43,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 5 W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD1238AP |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H |
| Statische druk: | 0,280 in H2O (69,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 119.5X38.5MM 48VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 118,0 CFM (3,30m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.280A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 65000 uur @ 45°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1238AP-48MTB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.