Orion OD1238-48HBXE ventilator
Artikelnummer:
OD1238-48HBXE
Orion Ventilatoren OD1238-48HBXE DC-ventilator 48V 120 x 120 x 38mm XE-serie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,06
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1238-48HBXE |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 238,8 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 62,1 dBA |
| RPM: | 5175 RPM |
| Serie: | OD1238-XE-serie |
| Statische druk: | 1,1 In (H2O) |
| Gewicht: | 0,62 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,1 dBA |
| Luchtstroom |
238,8 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1238-48HBXE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.