Orion OD1238-24MSS ventilator
Artikelnummer:
OD1238-24MSS
Orion Ventilatoren OD1238-24MSS DC Ventilator vierkant 24V 0.23A 120x120x38mm 96CFM 47dBA 4.8W 2800RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,75
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1238-24MSS |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 96 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.23 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 47 dBA |
| Vermogen: | 4.8 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 2540 TPM |
| Serie: | OD1238-SS-serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2540 TPM |
| Statische druk: | 0,23 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,57 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47 dBA |
| Luchtstroom |
96 CFM |
| Stroom |
4.8 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2540 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1238-24MSS Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.