Orion OD1225-24HBVXE10A ventilator
Artikelnummer:
OD1225-24HBVXE10A
Orion Ventilatoren OD1225-24HBVXE10AFan Axiaal 24VDC 120x120x25mm 20.4W 0.85A 158.7CFM PWM Tach VXE-serie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1225-24HBVXE10A |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 158,7 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 25 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 57,3 dBA |
| RPM: | 4000 TPM |
| Serie: | OD1225-VXE-serie |
| Speciale kenmerken: | Open Collector Tach-uitgang en PWM |
| Statische druk: | 0,49 In (H2O) |
| Gewicht: | 0,45 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,3 dBA |
| Luchtstroom |
158,7 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1225-24HBVXE10A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.