Orion OD1225-12HBVXE ventilator
Artikelnummer:
OD1225-12HBVXE
Orion Ventilatoren OD1225-12HBVXEFan Axiaal 12VDC 120x120x25mm 16.8W 1.40A 158.7CFM 57.3dBA VXE-serie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1225-12HBVXE |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 158,7 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 25 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 57,3 dBA |
| RPM: | 4000 TPM |
| Serie: | OD1225-VXE-serie |
| Statische druk: | 0,49 In (H2O) |
| Gewicht: | 0,45 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,3 dBA |
| Luchtstroom |
158,7 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1225-12HBVXE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.