Orion OAB908AN-22-1/2 ventilator
Artikelnummer:
OAB908AN-22-1/2
Ventilatorblazer 230VAC Rechthoekig/Rond - 183mm L x 189.8mm H Bal 75.0 ~ 100.0 CFM (2.10 ~ 2.80m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OAB908AN-22-1/2 |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 75,0 ~ 100,0 CFM (2,10 ~ 2,80 m³/min) |
| Lawaai: | 55/68dB |
| Vermogen (watt): | 65.0W, 80.0W |
| RPM: | 2400/3100 RPM |
| Breedte: | 70,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | OAB908 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 183 mm lang x 189,8 mm hoog |
| Statische druk: | 1,40/1,80 in H2O (348,7/448,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbele snelheid, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLOWER 183X70MM 220VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 230VAC Rechthoekig/Rond - 183mm L x 189.8mm H Bal 75.0 ~ 100.0 CFM (2.10 ~ 2.80m³/min) 3 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55/68dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OAB908AN-22-1/2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.