Orion OA938EC-UR-1WB ventilator
Artikelnummer:
OA938EC-UR-1WB
Vierkante ventilator Tubeaxial 110/220VAC - 92mm L x 92mm H Bal 60,0 CFM (1,68m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA938EC-UR-1WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 110/220VAC |
| Luchtstroom: | 60,0 CFM (1,68m³/min) |
| Lawaai: | 43,0dB |
| Vermogen (watt): | 2.20W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA938EC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,270 in H2O (67,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage, elektronische schakeling (EC) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | EC VENTILATOR 92X38MM 85-265VAC 60CFM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 110/220VAC - 92mm L x 92mm H Bal 60,0 CFM (1,68m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 85 ~ 265 VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA938EC-UR-1WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.